9224 916 0916   5040 3333 061

  نمایندگی میزبانی وب

نمایندگی هاستینگ و میزبانی وب

نمایندگی فروش هاست در میسان وب به سه صورت انجام می گیرد:

1) همکاری در فروش

در روش همکاری در فروش شما می توانید بدون پرداخت هزینه ای، در پرتال مشتریان میسان وب عضویت ایجاد نموده و بخش بازاریابی و همکاری در فروش را فعال کنید. پس از فعال سازی، "لینک ارجاع" یا "لینک معرفی" که بواسطه آن کاربران جدید را به سایت ما هدایت می نمایید در اختیار شما قرار داده می شود. از طریق این لینک هر گونه پرداختی که توسط معرفی شدگان شما صورت می گیرد 20 درصد آن تحت عنوان پورسانت به اکانت شما واریز شده و قابل استفاده و یا برداشت می باشد.

 نکته قابل توجه این است که اگر کاربر فقط یک بار از لینک شما دیدن کند نوعی کوکی در مرورگر وب کاربر شما ذخیره میشود که در هر زمان که کاربر سفارش دهد و از هر لینکی این کار را انجام دهد سود درصدی آن به حساب شما میرود - حتی آمار جزییات بازدید کاربر قبل و بعد از سفارش هم توسط همین بخش قابل مشاهده است.

فعال کردن همکاری در فروش

 

2) نمایندگی درصدی

نمایندگی درصدی  برای آن دسته از کاربرانی مناسب می باشد که بیش از یک پلان هاست را از ما خریداری کرده اند و در واقع همکار ما محسوب می گردند.میسان وب به پاس احترامی که برای همکاران خود قائل می باشد طبق جدول زیر به شما همکاران گرامی در زمینه هاستینگ تخفیف اعطا می نماید.
     1- خرید هاست  2 تا 10 اکانت  20 درصد تخفیف

     2-خرید 11 تا 20  اکانت 30 درصد تخفیف

    3- خرید 21 اکانت به بالا 50 درصد تخفیف
 

ارسال درخواست به دپارتمان میزبانی وب

 

3) نمایندگی حجمی

در این نوع نمایندگی پنل نمایندگی مستقلWHM در اختیار مشتری با نیم سروس های اختصاصی (مثلا NS1.MISANWEB.COM) قرار داده می شود که می تواند اکانت با تعرفه دلخواه ایجاد کرده و تمامی یوزر های خود را مدیریت نماید.

در سرویس نمایندگی حجمی مقدار فضا و اکانت های قابل میزبانی نامحدود می باشد

سفارش نمایندگی هاست حجمی

اشتراک‌گذاری:

تاییدیه ها

 

پروژه های در حال اجرا

Top of Page