9224 916 0916   5040 3333 061

  نمایندگی طراحی وب سایت

نمایندگی طرحی وب سایت در میسان وب به دو روش صورت می گیرد

1) همکاری در فروش:

در روش همکاری در فروش شما در پرتال مشتریان میسان وب عضویت ایجاد نموده و بخش بازاریابی و همکاری در فروش را فعال کنید. پس از فعال سازی، "لینک ارجاع" یا "لینک معرفی" که بواسطه آن کاربران جدید را به سایت ما هدایت می نمایید در اختیار شما قرار داده می شود. از طریق این لینک مشتری پس از انتخاب بسته طراحی وب و واریز پیش پرداخت میسان وب، 20 درصد از کل قرارداد (که شامل طراحی، میزبانی و پشتیبانی وب سایت مشتری می باشد) تحت عنوان پورسانت به اکانت شما واریز شده و قابل استفاده و یا برداشت می باشد.

 نکته قابل توجه این است که اگر کاربر فقط یک بار از لینک شما دیدن کند نوعی کوکی در مرورگر وب کاربر شما ذخیره میشود که در هر زمان که کاربر سفارش دهد و از هر لینکی این کار را انجام دهد سود درصدی آن به حساب شما میرود - حتی آمار جزییات بازدید کاربر قبل و بعد از سفارش هم توسط همین بخش قابل مشاهده است.

فعال کردن همکاری در فروش

 

2) نمایندگی درصدی:

 در روش درصدی بدین صورت که نماینده پس از مذاکره و جذب مشتری و مشخص شده قیمت تقریبی پروژه طراحی سایت ، مشتری را به ما معرفی و هدایت می کند. میسان وب پس از بستن قرارداد و اتمام طراحی، 20 درصد از قرارداد (که شامل طراحی، میزبانی و پشتیبانی وب سایت مشتری می باشد) به عنوان پورسانت به حساب نماینده واریز می نماید.

ما در میسان وب جهت ارتقای کسب و کار شما انعطاف بالایی از خود نشان می دهیم و هر چه سعی و تلاش شما برای معرفی و جذب مشتری بیشتر باشد درامد شما نیز بیشتر خواهد بود. برای مثال اگر شما در ماه فقط دو مشتری با مبلغ یک میلیون و 500 هزار تومان به سمت ما هدایت کنید درامد شما 600 هزار تومان بابت این دو مشتری خواهد بود. علاوه بر این مشتری که بواسطه شما معرفی شده باشد در صورتی که در سال های بعد جهت تمدید هاست و اکانت پشتیبانی خود اقدام نماید شما نیز 20 درصد از مبلغ پرداختی مشتری بهره مند خواهید شد.

جهت دریافت نمایندگی  به دپارتمان طراحی وب تیکت ارسال نمایید:

درخواست نمایندگی طراحی وب سایت

اشتراک‌گذاری:

تاییدیه ها

 

پروژه های در حال اجرا

Top of Page